جشن میلاد با سعادت هشتمین اختر آسمان امامت امام رضا(ع) روز شنبه ۲۳/۱۰/۲۰۱۰ ،ساعت ۱۹ در مکان انجمن اسلامی دانشجویان مسکو ((بیت الزهرا(س))) برگزار می گردد.

بردیا طراحی مسئول فرهنگی  

متتن جایگزین تصویر
+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در چهارشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۸۹ و ساعت 1:46 |

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی روزه داران در این ماه عزیز و تبریک فرارسیدن عید سعید فطر، بدینوسیله از کلیه دانشجویان دعوت به عمل می آید تا در مراسم جشن فطر شرکت نمایند.

 زمان: شنبه  ۲۰ شهریور ماه ۱۳۸۹ برابر با یازدهم  سپتامبر ۲۰۱۰  ساعت ۱۸ الی ۲۰

مکان: سالن دم خودوژنیک متروی پارک کولتوری خیابان کریمسکی وال شماره ۱۰

همراه با اجرای برنامه های شاد به همراه نمایش طنز و کمدی هنرمندان ایرانی

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در پنجشنبه هجدهم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 8:23 |
با حضور:

- حجت الاسلام و المسلمین اکبری جدی مدیر کل آسیا و اقیانوسیه ی معاونت بین الملل مقام معظم رهبری

- جناب آقای دکتر ابراهیمی رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه

- جناب آقای دکتر هادوی مدیر بنیاد مطالعات اسلامی روسیه

- جناب آقای کریمی مطهر رییس انتشارات دانشگاه تهران

تصاویر در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در یکشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 13:25 |
                                      
  جلسه ی این هفته ی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو با حضور حجت الاسلام والمسلمین اکبری جدی مدیر کل آسیا و اقیانوسیه معاونت بین الملل دفتر مقام معظم رهبری ، روز شنبه (۱۳ شهریور)، در محل انجمن اسلامی دانشجویان مسکو بیت الزهرا (س) راس ساعت 20 همراه با اجرای مراسم معنوی افطاری برگزار می گردد.
+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در جمعه دوازدهم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 19:13 |

روز چهارشنبه 10 شهریور ماه سال جاری برابر با اول سپتامبر 2010 میلادی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب در دو بخش داخلی و خارجی با حضور سِسلوینسکی رئیس آژانس فدرال طبع و نشر و رسانه های گروهی روسیه، شوگولیوف وزیر ارتباطات و رسانه های گروهی و بارادین رئیس اتحادیه دوستی روسیه و بلاروس آغاز بکار کرد. در بخش خارجی این نمایشگاه 35 کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران، مصر، چین، ترکیه، اسلواکی، چک، صربستان، فرانسه، لهستان، استونی، ترکمنستان، ونزوئلا، کوبا، فنلاند، آلمان، آمریکا، مقدونیه، ویتنام، لیتوانی، آذربایجان، ارمنستان، ایتالیا، ازبکستان، بلاروس، قرقیزستان، اوکراین، انگلستان و ..... به ارائه کتاب های خود پرداختند.گفتنی است جمهوری اسلامی ایران با حضور مراکز فرهنگی و موسسات انتشاراتی امیرکبیر، دانشگاه تهران، الهدی، بنیاد اندیشه، جامعه المصطفی، مجمع جهانی اهل بیت، مجمع تقریب مذاهب ، رایزنی فرهنگی ج.ا.ایران در روسیه و مرکز تحقیقات علوم  اسلامی در این نمایشگاه شرکت کرد.شایان ذکر اینکه مصطفی رحماندوست شاعر و نویسنده محبوب کودکان در کشورمان، با آثار خود از سوی انتشارات امیرکبیر در این نمایشگاه حضور یافته است. این نمایشگاه تا 16 شهریورماه سال جاری برابر با 6 سپتامبر در محل دائمی نمایشگاه کتاب مسکو در پارک وِدِنخا برپا خواهد بود.

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در جمعه دوازدهم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 11:19 |

بسم الله الرحمن الرحيم

امت بزرگ اسلامي

 فاجعه سيل زدگي كه برادران و خواهران مسلمان پاكستاني را در محنتي بزرگ فرو برده است، هر روز ابعاد گسترده تري مي يابد.اين فاجعه مناطق بسياري از شمال تا جنوب پاكستان را در بر گرفته و ميليونها نفر را آواره كرده است.گستردگي اين بلاي خانمان سوز موجب شده است كه امداد رساني نيز با دشواري فراوان مواجه شود. ......


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در چهارشنبه دهم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 0:37 |

مرا در تن بود تا جان علي گويم علي جويم          بجنبد تا رگم در جان علي گويم علي جويم

ز پيدا و ز پنهانم همين يك حرف را دانم              كه در پيدا و در پنهان علي گويم علي جويم

 اگر اهل خراباتم وگر شيخ مناجاتم              به هر آئين ، به هر دستان علي گويم علي جويم

 علي دين است و ايمانم ،علي درد است و درمانم      چه با درد و چه با درمان علي گويم علي جويم

مراسم معنوی افطاری با حضور رایزن محترم علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مکان انجمن اسلامی دانشجویان (بیت الزهرا (س)) برگزار گردید. قبل از آغاز مراسم قسمت ۱۴ سریال امام علی نمایش داده شد. در ابتدای این مراسم پس از پخش دعا و اذان دانشجویان روزه دار در سر سفره افطاری گرد هم آمدند. بعد از اقامه نماز جماعت، آیاتی چند از قرآن کریم به صورت دسته جمعی تلاوت گردید. در ادامه جناب آقای دکتر باکویی در سخنرانی خود با اشاره به شخصیت والای حضرت علی (ع)، در ابعاد مختلف، اعم از شجاعت، قدرت و علم  آن حضرت داستان هایی را نقل کردند. ایشان به مقدمه ی زیبای تفسیر نهج البلاغه اثر ابن الحدید نیز اشاره داشتند.

 عکس یادگاری خاتمه ی مراسم بود. می توانید در ادامه مطلب عکس ها را مشاهده نمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در یکشنبه هفتم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 1:6 |

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما بزرگواران در این ماه با فضیلت به استحضار می رساند که به همت انجمن اسلامی شهر فرانکفورت – آلمان طرح دانشجویی «اطعام ایتام» در حال اجرا می باشد. خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به اعضای محترم جهت شرکت در این کار نیک سهیم باشید. دوستان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس زیر مراجعه نمایند:

 http://iranisa-frankfurt.mihanblog.com/post/106

پیشاپیش از لطف و کرامت شما دوستان محترم جهت شرکت در این طرح نیک، نهایت تشکر و قدردانی را می نماییم.

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در دوشنبه یکم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 12:17 |

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در چهارشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 22:13 |

شهر رمضان الذي انزل فيه القران هدى للناس وبينات من الهدى والفرقان

به اطلاع کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل در مسکو( خواهران و برادران) می رساند، با توجه به فرا رسیدن ایام پر فضیلت ماه مبارک رمضان، انجمن اسلامی دانشجویان مسکو(بیت الزهرا (س)) اقدام به برگزاری مسابقات روخوانی قرآن با جوایز ارزنده، نموده است، لذا از کلیه ی علاقه مندان به شرکت در این مسابقات دعوت به عمل می آید.

شیوه ثبت نام:

لطفا نام و نام خانوادگی ، نام دانشگاه، شماره تلفن و نام رشته ی خود را به آدرس الکترونیکی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو :anjomanmoscow23@yahoo.com  ارسال نمایید.

مهلت ثبت نام : تا تاریخ 11/6/1389 برابر با 22 ماه مبارک رمضان ( 2 سپتامبر 2010)

مسابقه:        سوره مورد نظر جهت مسابقه، سوره ی بقره می باشد.

جوایز: ( مسابقات در دو بخش برادران و خواهران برگزار می گردد.)

نفر اول: ۵۰ یورو                    نفر دوم: ۳۰ یورو                            نفر سوم: ۲۰ یورو

 

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در یکشنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:31 |
+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در شنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 20:10 |
باسمه تعالی
دانشجوی عزیز و گرامی
برنامه های ماه مبارک رمضان در مسجد نواتروف برقرار است لذا از شما دعوت می شود در این مراسم ها شرکت نمایید. لازم به ذکر است، از تاریخ 21 مرداد ماه، به علت تداخل این مراسم ها، در طول ماه مبارک رمضان در انجمن اسلامی (بیت الزهرا (س)) مراسمی برگزار نخواهد شد.


حلول ماه مبارک رمضان بر مسلمانان مبارک باد

رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای تمامی ایرانیان مقیم و مسلمانان روسیه زمان برنامه های مسجد خاتم الانبیاء مسکو را به شرح ذیل اعلام می دارد.

قرائت دعای روحبخش کمیل هر شب جمعه از ساعت 20.30 و پس از اقامه نماز جماعت از روزه داران به صرف افطار پذیرایی به عمل می آید.

از روز سیزدهم ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 20.30 با حضور آیت ا... امجد مراسم سخنرانی برپا خواهد بود و پس از اقامه نماز جماعت از روزه داران به صرف افطار پذیرایی به عمل می آید.

در شب های قدر از هنگام نماز مغرب و عشا به اقامه نماز مراسم آغاز و پس از صرف افطاری مراسم لیالی قدر برگزار خواهد شد.


+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در جمعه بیست و دوم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 23:3 |
حلول ماه مبارک رمضان بر مسلمانان مبارک باد

رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای تمامی ایرانیان مقیم و مسلمانان روسیه زمان برنامه های مسجد خاتم الانبیاء مسکو را به شرح ذیل اعلام می دارد:

قرائت دعای روحبخش کمیل هر شب جمعه از ساعت 20.30 و پس از اقامه نماز جماعت از روزه داران به صرف افطار پذیرایی به عمل می آید.

از روز سیزدهم ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 20.30 با حضور آیت ا... امجد مراسم سخنرانی برپا خواهد بود و پس از اقامه نماز جماعت از روزه داران به صرف افطار پذیرایی به عمل می آید.

در شب های قدر از هنگام نماز مغرب و عشا به اقامه نماز مراسم آغاز و پس از صرف افطاری مراسم لیالی قدر برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در جمعه بیست و دوم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 15:47 |

یا مهدی!

تو می آیی و دست های مرا  پر از عطریاس و سحر می کنی  
تو می آیی و لحظه های مرا  از احساس گل تازه تر می کنی  
تو می آیی و چشم های مرا  برای شکفتن خبر می کنی  
اگر خسته باشم از این انتظار  به این خسته آخر نظر می کنی  
تو می آیی و با غزل های سبز  بهار جوان را صدا می زنی  
به «انسانیت» بال و پر می دهی  به زخم «حقیقت» دوا می زنی  
تو می آیی و مرهم آشتی  به سرتاسر کینه ها می زنی  
تو می آیی و با طلوعی لطیف  چه نقشی به آینه ها می زنی!
 

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در سه شنبه پنجم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 21:49 |

این مراسم راس ساعت ۲۰ روز شنبه دوم مردادماه ۱۳۸۹، با حضور جمعی از دانشجویان، در مکان انجمن اسلامی دانشجویان مسکو، با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز گردید. در ادامه، توضیحاتی در مورد موسسه اسراء از نظر ساختاری، ارائه و توصیه هایی از آیت الله جوادی آملی در مورد جوانان، به صورت تصویری نمایش داده شد.

پس از آن، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی جوادی آملی بحث و سخن خود را در مورد کمال انسان و انسان شناسی آغاز کردند. ایشان با اشاره به آیه ای از قرآن (سوره الروم آیه ۳۰)

فَأَقِمْ وَجْهَكَ لِلدِّينِ حَنِيفاً فِطْرَتَ اللهِ الَّتِي فَطَرَ النّاسَ عَلَيْها لا تَبْدِيلَ لِخَلْقِ اللهِ ذلِكَ الدِّينُ الْقَيِّمُ وَ لكِنَّ أَكْثَرَ النّاسِ لايَعْلَمُونَ  

پس روى خود را متوجه آيين خالص پروردگار كن. اين سرشت الهى است كه خداوند، انسانها را بر آن آفريده; دگرگونى در آفرينش الهى نيست; اين است آيين استوار; ولى اكثر مردم نمى دانند.

نسبت دین و فطرت را مورد بررسی و تحلیل قرار دادند. در ادامه دانشجویان به طرح پرسش های عقیدتی و دینی و فرهنگی خود پرداختند.

پس از آن، نماز جماعت به امامت حجت الاسلام والمسلمین مرتضی جوادی آملی اقامه شد.

ضمنا"، ایشان ۳ عدد سی دی، با عنوان کتابخانه ی الکترونیکی موسسه اسراء، شامل ۱۲۰ جلد از آثار آیت الله جوادی آملی، به انجمن اسلامی دانشجویان اهدا کردند.

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در یکشنبه سوم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 0:18 |

به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و بزرگداشت روز جوان، مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین مرتضی جوادی آملی، رییس موسسه اسراء (فرزند عالم فرزانه، آیت الله جوادی آملی) در مکان انجمن اسلامی دانشجویان مسکو (بیت الزهرا(س)) در تاریخ ۲ مردادماه (روز شنبه) راس ساعت ۱۹برگزار می گردد.

ضمنا" با مراجعه به بخش پیوندهای روزانه این وبلاگ می توانید از سایت موسسه فرهنگی تحقیقاتی اسراء دیدن فرمایید.

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در جمعه یکم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 17:51 |

لینک جدول اوقات شرعی مردادماه 1389 شهر مسکو  در بخش پیوندهای روزانه ی وبلاگ آمده است.

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در سه شنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 23:57 |
ایران به مقام‌های اول رشته قرائت، حفظ و مقاله نویسی بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دست یافت.

  در این دوره از مسابقات که از 18تیر با شرکت نمایندگان 60 کشور آغاز شد، دکتر مسعود نیک دستی مقام اول رشته ی قرائت را از آن خود کرد.بر اساس رای هیئت داوران در این رشته، علی عبدالله داود محمد ازتانزانیا، فتح الله وحیودین از اندونزی، انور بن حسین از مالزی و عبدالله احمد حسن از کویت به ترتیب مقامات دوم تا پنجم را از آن خود کردند.

بر اساس رای هیئت داوران بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در رشته حفظ نیز علی رجبی از جمهوری اسلامی ایران به مقام اول دست یافت. در این رشته مهدی محمد خلیل از عراق، بدر عبدالحفیظ حد از لیبی، مد جادی عیسی از الجزایر و محمود سید علی سید احمد از کویت به ترتیب به مقامهای دوم تا پنجم این رشته دست یافتند.

همچنین در بخش مقاله نویسی بیست و هفتمین دوره بین‌المللی قران کریم؛ قاسم بستانی از ایران رتبه اول، زهرا قاسم نژاد از ایران رتبه دوم، حمید رضا ایمانی فر از ایران رتبه سوم، عماد الشریفین از اردن رتبه چهارم، محمد نوشاد از بنگلادش رتبه پنجم این بخش را کسب کردند.

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در یکشنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 20:55 |

حادثه غم بار عملیات تروریستی مسجد جامع زاهدان را به محضر مقدس امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم شهید پرور ایران اسلامی،بالاخص خانواده های شهدای مسجد جامع زاهدان تبریک و تسلیت می گوییم.

انجمن اسلامی دانشجویان مسکو (بیت الزهرا (س) ) 

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در یکشنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 18:39 |
به مناسبت میلاد حضرت امام حسین(ع) و  حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام زین العابدین (ع) جشنی با حضور تعدادی از دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در مسکو در تاریخ ۲۶ تیرماه ۱۳۸۹ (روز شنبه) با ارائه ی برنامه های متنوعی برگزار گردید.

در ابتدای برنامه  دانشجویان به مدت ۳۰ دقیقه به تلاوت قرآن و تامل در معانی این کتاب آسمانی پرداختند. در ادامه جناب آقای حمزه امامی که از دانشجویان شاغل به تحصیل در مسکو می باشند، با سخنانی پیرامون شخصیت و اندیشه های امام حسین(ع) ادامه ی راه ایشان را از وظایف هر مسلمان برشمردند. توصیه به خواندن مناجات های امام سجاد (ع) و تامل در معانی آن را که از نگاه ایشان معرفی کننده ی یک زندگی کامل و سالم معنوی و اخلاقی است،اشارات پایانی سخنان ایشان بود.

برنامه ی بعدی این جشن، مولودی خوانی توسط آقای علی شجاعی، از دانش آموزان مدرسه ی پیام امام (ره) مسکو، بود، که با شور و طراوت خاصی اجرا گردید.

پخش قسمت اول فیلم شگفت انگیز ""فضا"" به مدت ۳۰ دقیقه بخش پایانی برنامه ها را شامل می شد، که دانشجویان بسیار استقبال کردند.

در ادامه ی مطلب می توانید عکس های این جشن را مشاهده فرمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در یکشنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 10:20 |
به اطلاع دانشجویان شاغل به تحصیل در مسکو می رساند این هفته در تاریخ  ۲۶ تیرماه  ۱۳۸۹ (روز شنبه) جشنی به مناسبت میلاد امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام زین العابدین (ع) در مکان انجمن اسلامی دانشجویان مسکو (بیت الزهرا(س)) برگزار می گردد، لذا از شمادعوت می شود در این جشن شرکت نمایید.

ضمنا در این مراسم فیلم شگفت انگیز مستند فضا نیز نمایش داده خواهد شد.

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در سه شنبه بیست و دوم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 11:48 |

پیامبر اکرم (ص) فرمود : بهترین شما کسی است که قرآن آموزد و آن را آموزش دهد. (بحار الانوار جلد 2 صفحه 186)

دانشجویان علاقه مند به قرائت و درک مفاهیم قرآن کریم  هر هفته شنبه ها از ساعت ۱۹ به مدت ۳۰ دقیقه در مکان انجمن اسلامی دانشجویان مسکو ( بیت الزهرا (س) )جلسات هفتگی قرآنی برگزار می کنند. از همه ی عاشقان کلام وحی دعوت می شود در این جلسات شرکت نمایند.

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در دوشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 21:42 |

«بعثت» نعمت خدا بر بشریت است و منّت آفریدگار بر انسان. «حَرا» مهبطی بود که جلوه گاه نور خدا گشت و پیام نو در رواق هستی طنین انداز شد. بعثت طلوعی بود که خورشید حق را از خاور تاریخ، تاباند.

به همین مناسیت روز شنبه در تاریخ ۱۹/۴/۱۳۸۹ در انجمن اسلامی دانشجویان مسکو جمعی از دانشجویان شاغل به تحصیل در مسکو گرد هم آمدند و این روز را گرامی داشتند.

27 رجب، از جلوه های بی پایانی بود که شعاعش تا کرانه های ناپیدای زمان گسترش یافت. مبعث، فصلی بهاری در پهنه قرون بود که خداوند، محمّد را هم چون گلی زیبا بر دامن رسالت نهاد و سرزمین بطحا را با فروغ چهره این خورشیدْ، تابان کرد. محمّد آمد تا ظلمت جاهلیّت را بزداید، فطرت ها را برانگیزد و بشریت را به کمال رساند. دامنه بعثتِ آن مبعوث خاتم تا همیشه روزگار گسترده است و پرچم نامش، بر بام بلند گیتی در اهتزاز ابدی است.

آثار و اهداف بعثت در کلام امام خمینی(ره) 

سلاله پاک پیامبر مصطفی صلی الله علیه و آله و پرچم دار راستین انقلاب، امام خمینی رحمه الله در بیانی بلند درباره اهداف و آثار بعثت پیامبر صلی الله علیه و آله فرموده اند: «بعثت رسول خدا برای این است که راه رفع ظلم را به مردم بفهماند، راه این که مردم بتوانند با قدرت های بزرگ مقابله کنند. بعثت برای این است که اخلاق مردم را، نفوس مردم را، ارواح مردم را، تمام این ها را از ظلمت ها نجات بدهد. ظلمات را به کلی کنار بزند و به جای او نور بنشاند، ظلمت جهل را کنار بزند و به جای او نور عمل بیاورد، ظلمت ظلم را به کنار بزند و به جای او عدالت بگذارد... و راه او را به ما فهمانده است، فهمانده است که تمام مردم، تمام مسلمین برادر هستند و باید با هم وحدت داشته باشند، تفرّق نداشته باشند».

روز مبعث، روز بارش برکت، روز سربلندی انسان و روز بلندای بانگ توحید، بر همه گیتی مبارک.

 

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در یکشنبه بیستم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 11:57 |

+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در پنجشنبه هفدهم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 13:0 |
در این مراسم که در تاریخ ۱۲/۴/۱۳۸۹ برگزار گردید جمعی از دانشجویان به بحث و تبادل نظر پیرامون شخصیت این شهدای بزرگوار و به ویژه آیت الله دکتر بهشتی پرداختند. در ادامه یک کلیپ که زندگی نامه دکتر بهشتی را به تصویر کشیده بود نمایش داده شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در چهارشنبه شانزدهم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 19:33 |

  به مناسبت ولادت حضرت امام علی(ع) و گرامی داشت روز پدر، جشنی در مکان انجمن اسلامی دانشجویان مسکو(بیت الزهرا(س)) با حضور جمعی از دانشجویان شاغل به تحصیل در مسکو و رایزن محترم علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر باکویی در تاریخ ۵/۴/۱۳۸۹ برگزار گردید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط شورای مرکزی دوره 23 در چهارشنبه شانزدهم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 19:12 |

Powered by WebGozar


Powered By
BLOGFA.COM


JavaScript Codes